Pytania i odpowiedzi

KIEDY NIE PŁACĘ ZA PRZESYŁKĘ?

Koszt wysyłki zamówienia ponosi zawsze Sprzedający. Kupujący ma przesyłkę GRATISOWĄ niezależnie od wielkości zakupów oraz miejsca wysyłki zamówienia. ( za wyjątkiem produktów z katalogu DO DEZYNFEKCJI)

Niektórzy sobie pomyślą iż koszt wysyłki doliczamy do wartości produktu, będą w błędzie. Możemy sobie pozwolić na opłacenie wysyłki ponieważ kupujemy bezpośrednio od producentów który wysyła produkt bezpośrednio do klienta.

 

KIEDY OTRZYMAM ZAMÓWIENIE?                                   

Maksymalny czas dostarczenia zamówionego produktu to od 5 do 55 dni roboczych liczonych od daty złożenia zamówienia ( zamówienie złożone do godz. 16:00, powyżej tej godz. za datę złożenia zamówienia uważa się dzień następny). Okres jest dlatego tak długi ponieważ produkty wysyłane są bezpośrednio od producentów którzy mają swoje firmy w Chinach, Hong Kongu, Singapurze czy na Tajwanie oraz w innych krajach. 

Zamówienie z katalogu DO DEZYNFEKCJI dostarczane są w terminie do 5 do 25 dni robocze.

 

CZY MUSZĘ POSIADAĆ KONTO, ŻEBY ZROBIĆ U WAS ZAKUPY?

NIE musisz posiadać u nas konta aby dokonać zakupów, ale dzięki rejestracji w naszym sklepie zyskujesz  liczne korzyści np. możliwość śledzenia realizacji Twojego zamówienia, otrzymania punktów za dokonane zakupy ( szczegóły poniżej)

 

CZY MOGĘ OSOBIŚCIE ODEBRAĆ ZAMÓWIENIE?

Niestety prowadzimy na razie tylko sprzedaż wysyłkową

 

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ TEN PRODUKT?

Byłaś w aptece i kupiłaś znany z reklamy telewizyjnej krem. Otrzymałaś informację o jego konsystencji, kolorze i przeznaczeniu. Nic poza opakowaniem z etykietą nie widzisz. Po otwarciu pojemnika czujesz, że zapach się nie podoba, konsystencja nie taka jak się spodziewałaś. Czy aptekarz przyjmie Twoje argumenty, używany krem i odda pieniądze? Możliwe, że w niewielkim procencie klientów takie coś się udaje, ale z pewnością nie w każdym przypadku żeby nie powiedzieć że wcale. Pozostaje jeszcze jedno pytanie – kto w tym momencie zapłaci za Twój dojazd samochodem, autobusem do apteki? Za stracony w tym celu czas?

ALLEBAJERY dba o to by dostarczyć jak najwięcej informacji o swoich produktach. Udostępniamy dokładne zdjęcia i szczegółowe opisy całej oferty, zawierając informacje na temat: materiału wykonania, koloru, rozmiaru itp.

Nasz personel dokłada wszelkich starań aby zapewnić profesjonalną obsługę klienta i dostarczyć pełne wsparcie. Klienci doceniają to zaangażowanie i rzetelność obsługi, co potwierdzają w swoich opiniach na stronach produktów.


Odpowiadając wiec na pytanie.
Tak, możesz zwrócić towar nieużywany (masz na to 14 dni) lub uszkodzony mechanicznie w transporcie (należy spisać protokół szkody w obecności doręczającego kuriera). Również taki, który posiada wady ukryte.

Nie przyjmujemy reklamacji związanych z kolorem, konsystencją lub zapachem - każdy produkt został rzetelnie i szczegółowo opisany i sfotografowany aby dostarczyć Ci wszelkich możliwych informacji na jego temat.

 

FORMY WYSYŁKI

GRATISOWA WYSYŁKA - przesyłka nierejestrowana, ekonomiczna, brak możliwości śledzenia przesyłki internecie

GRATISOWA WYSYŁKA + dodatkowo ubezpieczenie przesyłki - przesyłka nierejestrowana, ekonomiczna, brak możliwości śledzenia przesyłki internecie

PRZESYŁKA PŁATNA  - przesyłka rejestrowana, ekonomiczna, po przekroczeniu granicy Polski można ją śledzić w internecie.

 

Newsletter

Za zapisanie się do newslettera każdy otrzymuje jednorazowo 12 punktów lojalnościowych, warunkiem  otrzymania punktów jest zarejestrowanie sie w sklepie. Newslettery wysyłane są maksymalnie 2 razy w tygodniu.

 

Aby zapobiec nieprzyjemnym dla obu stron sytuacjom proponujemy kilka zasad:

  • Dokładnie przeczytaj opis produktu i opinie klientów, którzy już go kupili.
  • W sprawach niejasnych dla Ciebie napisz do nas (allebajery@gmail.coml)
  • Przemyśl swoje zakupy i upewnij się co do zawartości koszyka.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl