Efektywne systemy przechowywania w małym mieszkaniu - organizer do szafy 0

Efektywne systemy przechowywania w małym mieszkaniu - organizer do szafy

Brak miejsca w domu to powszechny problem wielu osób. Nawet duże mieszkania, w pewnym momencie, często okazują się niewystarczające do przechowywania wszystkich posiadanych rzeczy. Najczęściej zauważają to kobiety, których zamiłowanie do ubrań powoduje przepełnienie szaf. Żeby dobrze zorganizować przestrzeń na wszystkie ubrania i inne przedmioty, warto zastanowić się nad wykorzystaniem odpowiednich systemów przechowywania.

Jako systemy przechowywania rozumie się wszelkie opcje organizacji miejsca na poszczególne rzeczy znajdujące się w domu. Należą do nich m.in. pudełka, schowki czy organizery, takie jak organizer do szafy. Jest to jedna z najprostszych opcji dogodnego przechowywanie mniejszych części garderoby. Pozwala na zajęcie jedynie jednego miejsca w szafie, ponieważ organizer zawiesza się na wieszaku, niczym koszulę czy sukienkę. Mimo to posiada aż 16 lub 20 kieszeni, do których można włożyć bieliznę, drobne części garderoby oraz dowolne akcesoria, jak chustki, paski czy szaliki i rękawiczki. W ten sposób skutecznie zastępuje szafkę bądź szufladę. Zajmuje przy tym mniej miejsca, ponieważ nie potrzebuje dodatkowej przestrzeni w pomieszczeniu.

W razie takiej konieczności, organizer do szafy może posłużyć także do przechowywania innych przedmiotów. O tym, co zostanie w nim umieszczone, decyduje jedynie potrzeba danej chwili. Organizer wykonany jest z mocnego materiału syntetycznego, co pozwala na bezproblemowe wypełnienie wszystkich 16 lub 20 kieszeni z gwarancją, że nie uszkodzi się tkaniny. Taki system przechowywania bielizny i drobnych przedmiotów  szafie jest komfortowy i estetyczny. Segregacja daje poczucie ładu, a sam organizer wygląda schludnie i można go estetycznie dopasować do stylistyki pokoju. Świetnie wtapia się w zawartość szafy, praktycznie nie odróżniając się od wiszących w niej ubrań.

Jako że kieszenie organizera są przezroczyste, zawsze widać, co się w nich znajduje, a to dodatkowo ułatwia szybkie znalezienie konkretnych rzeczy. Rozwiązany zostaje więc problem bałaganu, robionego w szafkach podczas szukania. Tylna część organizera dostępna jest w kilku kolorach, które można dobrać do aranżacji pomieszczenia lub do barwy szafy. Prostota używania sprawia, że organizer jest doskonałym pomysłem na dodatkowe miejsce zarówno w szafach dla dorosłych, jak i w szafkach dzieci.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl