Sposób na problem z „nagłą potrzebą” urinelka 0

Sposób na problem z „nagłą potrzebą”

O ile mężczyźni w plenerze nie mają z tym większego problemu, to panie regularnie muszą mierzyć się z wyzwaniem, jakim jest znalezienie toalety. Wszędzie tam, gdzie nie ma normalnej ubikacji, panie muszą szukać dyskretnych miejsc, w których będą mogły załatwić potrzebę fizjologiczną. Niestety, zwykle bywa to bardzo uciążliwe. Tym bardziej, że kobiety potrzebują więcej miejsca do oddania moczu niż mężczyźni. Ze względu na bezpieczeństwo i wygodę, powinno to być zapewniające nie tylko intymność, ale też maksymalną stabilność. Co więcej, ze względów zdrowotnych, również korzystanie z toalet publicznych nie jest dla pań korzystne.

Innowacyjny lejek dla kobiet rozwiązuje problem z szukaniem toalety. Pozwala oddawać mocz praktycznie w taki sam sposób, jak mężczyźni! Ergonomiczny kształt sprawia, że lejek wystarczy przyłożyć do ciała, by komfortowo załatwić potrzebę w pozycji stojącej. Dzięki temu można wygodnie i dyskretnie „skorzystać z toalety” w każdym ustronnym miejscu. To rozwiązanie świetnie sprawdzające się w podróży. Lejek dla pań jest również dogodnym sposobem załatwiania się w toaletach publicznych. Jest to bowiem nie tylko wygodniejsze, ale też dużo bardziej higieniczne, niż siadanie na sedesie. Mogąc oddać mocz na stojąco, panie nie muszą martwić się czyszczeniem deski chusteczkami ani nakładaniem na nią kilku warstw papieru toaletowego. Mimo to nie grozi im zarażenie się jakimikolwiek mikrobami pozostawionymi na toalecie.

Lejek do sikania dla kobiet wykonany jest z antyalergicznego silikonu. Dzięki temu nie uczula, a w dodatku jest wystarczająco elastyczny, by optymalnie dopasować go do własnej sylwetki. Giętkość materiału syntetycznego pozwala nawet na sprawne skorzystanie z lejka bez zdejmowania odzieży. To jeszcze bardziej zwiększa jego funkcjonalność. Wykorzystany do jego produkcji silikon jest także prosty w czyszczeniu. Lejek należy myć w ciepłej wodzie z użyciem mydła. Ewentualnie, można stosować do tego specjalne mydło lub płyn antybakteryjny. Niewielki rozmiar sprawia, że lejek bez problemu mieści się w bagażu podręcznym lub w typowej, damskiej torebce.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl