Bezpieczna jazda z tabletem/smart fonem - uchwyt na tablet 0

Bezpieczna jazda z tabletem/smart fonem - uchwyt na tablet

 

Zakaz używania telefonu podczas prowadzenia samochodu jest kwestią oczywistą. Mimo to, istnieje wiele sytuacji, w których kierowca potrzebuje połączenia telefonicznego lub możliwości wygodnej obsługi nawigacji GPS. Niemniej, trzymanie urządzeń w ręku jest nie tylko karalne, ale również niebezpieczne i niewygodne. Aby rozwiązać ten problem i zachować się odpowiedzialnie, wystarczy zainwestować w odpowiedni uchwyt na tablet do samochodu. Pozwala on uniknąć niebezpiecznych zachowań za kierownicą, a do tego zwiększa komfort korzystania z niektórych urządzeń.

Uchwyt z łatwością można zamontować na kratce nawiewu. Pasuje do każdego modelu dowolnej marki motoryzacyjnej. O jego uniwersalności decyduje także fakt, że posiada regulowane ramiona, które dają się dostosować do różnych rozmiarów smartfonów i tabletów. Dokładne dopasowanie jest niezwykle istotne, by tablet był nieruchomy i nie wysunął się z uchwytu na zakręcie. Od środka akcesorium wyściełane jest gąbką, więc urządzenie jest bezpieczne i nie ulegnie porysowaniu. Obudowa wykonano natomiast z solidnego, odpornego na czynniki zewnętrzne plastiku. Ponadto, uchwyt na tablet ma prostą, estetyczną formę, dzięki czemu pasuje do każdego samochodu i dobrze komponuje się z jego wyposażeniem.

Korzystanie z uchwytu jest bardzo proste. Prawidłowe włożenie urządzenia pozwala kierowcy na prowadzenie rozmów poprzez zestaw głośnomówiący i na wygodną obsługę GPS. Z uchwytu skorzystać mogą również pasażerowie. Dla znudzonych podróżników będzie to jeden z wygodniejszych sposobów np. na obejrzenie filmu. Ułatwia to również korzystanie z internetu albo szukanie ciekawych obiektów na trasie. To niesamowite ułatwienie podczas dalekich podróży.

Aby ekran był widoczny dla osób zainteresowanych wyświetlanym obrazem, uchwyt samochodowy do tabletu wyposażono w mechanizm pozwalający na obrót o pełnych 360 stopni. Dodatkowo, istnieje możliwość zmiany kąta nachylenia uchwytu. Dzięki temu można dostosować ustawienie tabletu lub smartfona do wzrostu i pozycji siedzenia oglądającego. Można go również odwrócić, gdy intensywne światło z zewnątrz utrudnia oglądanie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl